Órarend

Csoportjainkba előzetes egyeztetéssel folyamatos becsatlakozás lehetséges (kivétel a versenycsoportunk, amely zárt csoportként működik)!

Haladó csoportjaink tanítványai 5-9 év előképzettséggel rendelkeznek, kezdő 1. csoportunk 2019. szeptemberében illetve novemberében indult.

Amennyiben csatlakoznál  hozzánk, érdeklődj bátran e-mailben: sharyam.d.u@gmail.com

Az órarendben feltüntetett órák HASTÁNC órák, kivétel amelynél más táncstílus / kurzus van jelölve.

 

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
10:00
Evolution 2. - Hagalla
2019. december 8. WORKSHOP
10:00
13:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
15:00
15:15
15:30
FOGLALT terem
15:30
17:00
FOGLALT terem
15:30
17:00
15:45
16:00
16:15
Társastánc - Senior csoport
(Zárt csoport)
16:15
17:45
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
Haladó 2.
18:00
19:15
Haladó 1.
18:00
19:15
Kezdő tanfolyam
18:00
19:15
KEZDŐ alapozó tanfolyam
18:00
19:15
18:15
18:30
18:45
19:00
19:30
Versenyző
19:30
21:00
Koreográfia (Dirty Rhythm)
19:30
20:45

Mejance
Minden 2. héten. Első óra: 19.09.17.
19:30
20:45
Ly-Raqs (koreográfia óra)
19:30
20:45
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

hétfő

  • FOGLALT terem
    15:30 - 17:00
  • Haladó 2.
    18:00 - 19:15
  • Versenyző
    19:30 - 21:00

kedd

  • Haladó 1.
    18:00 - 19:15
  • Koreográfia (Dirty Rhythm)
    19:30 - 20:45
  • Mejance
    19:30 - 20:45

szerda

  • Kezdő tanfolyam
    18:00 - 19:15

csütörtök

  • Társastánc - Senior csoport
    16:15 - 17:45
  • KEZDŐ alapozó tanfolyam
    18:00 - 19:15
  • Ly-Raqs (koreográfia óra)
    19:30 - 20:45

péntek

szombat

vasárnap

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
18:00
Haladó 1.
18:00
19:15
18:15
18:30
18:45
19:00

kedd

  • Haladó 1.
    18:00 - 19:15
hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
18:00
KEZDŐ alapozó tanfolyam
18:00
19:15
18:15
18:30
18:45
19:00

csütörtök

  • KEZDŐ alapozó tanfolyam
    18:00 - 19:15
hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
19:30
Versenyző
19:30
21:00
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

hétfő

  • Versenyző
    19:30 - 21:00
hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
19:30
Koreográfia (Dirty Rhythm)
19:30
20:45
19:45
20:00
20:15
20:30

kedd

  • Koreográfia (Dirty Rhythm)
    19:30 - 20:45
hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
18:00
Haladó 2.
18:00
19:15
18:15
18:30
18:45
19:00

hétfő

  • Haladó 2.
    18:00 - 19:15
hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
10:00
Evolution 2. - Hagalla
2019. december 8. WORKSHOP
10:00
13:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45

vasárnap

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
18:00
Kezdő tanfolyam
18:00
19:15
18:15
18:30
18:45
19:00

szerda

  • Kezdő tanfolyam
    18:00 - 19:15
hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
19:30
Mejance
Minden 2. héten. Első óra: 19.09.17.
19:30
20:45
19:45
20:00
20:15
20:30

kedd

  • Mejance
    19:30 - 20:45
hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
19:30
Ly-Raqs (koreográfia óra)
19:30
20:45
19:45
20:00
20:15
20:30

csütörtök

  • Ly-Raqs (koreográfia óra)
    19:30 - 20:45
hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
15:30
FOGLALT terem
15:30
17:00
FOGLALT terem
15:30
17:00
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45

hétfő

  • FOGLALT terem
    15:30 - 17:00

péntek

  • FOGLALT terem
    15:30 - 17:00
hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
16:15
Társastánc - Senior csoport
(Zárt csoport)
16:15
17:45
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30

csütörtök

  • Társastánc - Senior csoport
    16:15 - 17:45
hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00

péntek

No események available!